Faq

CZY ROBIMY NAPISY NA ZAMÓWIENIE?

Oczywiście, w zasadzie wszystkie Ledony są na zamówienie. Choć nie wszystkie mają indywidualny projekt. To, co można kupić w naszym sklepie „od ręki” to projekty z naszej stałej kolekcji, które wykonujemy dla zamawiającego. Jeśli masz jakiś własny pomysł napisz do nas maila na info@tworczywo.pl, lub wypełnij formularz kontaktowy a my zaprojektujemy i wykonujemy niepowtarzalny ledon na Twoje zamówienie. Przykłady takich prac można zobaczyć w dziale REALIZACJE.

CZY LEDONY MOGĄ BYĆ KOLOROWE?

Tak, jest wiele opcji na to żeby Twój napis świecił na inny kolor niż biały. Ledon może mieć jeden kolor lub być wielokolorowy sterowany pilotem lub aplikacją na telefon. Szczegóły opisaliśmy w dziale O LEDONACH

CZY MOGĘ MIEĆ LEDON WEDŁUG WŁASNEGO PROJEKTU?

Naturalnie. Możesz nam przysłać swój projekt a my ocenimy czy możemy go wykonać. Z uwagi na nasza technologię, nie możemy „zaświecić” bardzo małych, cienkich elementów. To jedyne ograniczenie. Szczegóły w zakładce O LEDONACH – projekt.

CZY LEDONY TO TYLKO NAPISY?

Nie, choć typografia jest osią naszej działalności. Robimy również inne formy, które możesz zobaczyć w dziale REALIACJE – figura.

CZY LEDONY SĄ TYLKO DO WNĘTRZ?

Nie, z powodzeniem robimy także napisy na zewnątrz, w pełni odporne na warunki atmosferyczne.  Są szczelnie sklejone i wyposażone w nieprzemakalne ledy. Zamawiając wycenę zaznacz, że chodzi o ledon zewnętrzny.

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ MONTAŻ?

Nie. Stworzyliśmy ledony tak, żeby każdy mógł je zamontować sam. Każdy ledon jest przez nas wyposażany albo w taśmę dwustronną albo w zawiesie, dzięki którym samodzielnie uporasz się z montażem. Szczegóły techniczne są w dziale O LEDONACH -montaż.

NA JAK DŁUGO STARCZA LEDON?

Czyli jak długo świecą zamknięte w nim ledy? Producent gwarantuje, że jest to około 50.000 godzin świecenia non-stop co daje jakieś 5 lat.  Ponadto, jeśli cokolwiek się zepsuje ledony objęte są 2-letnią gwarancją, a po tym czasie dożywotnim serwisem.