26 lutego 2021

Wymarzony pokój dużego dzieciaka

O Lego Dacie, teraz Lukas Dacie czyli Łukaszu Wiącku, usłyszeliśmy w momencie, w którym klienci zaczęli zamawiać u nas Ledony inspirowane klockami LEGO. Zwabiony tym tematem polubił nasze zdjęcie, a my na długi czas wsiąknęliśmy oglądając jego niesamowite klockowe realizacje.

Łukasz prowadzi na Instagramie jeden z najpopularniejszych w Polsce i na świecie profili o tematyce klocków i „GEEK-kulturze”. Buduje plany zdjęciowe dla małych ludzików Lego, tworząc historie, które wyglądają jak prawdziwe, w których są ognie, deszcz i wiele emocji. Tak tak, to niby tylko małe ludziki, ale jak obejrzycie jego zdjęcia zobaczycie, że to coś absolutnie wyjątkowego.

fot. LukasData

Łukasz poprosił nas o zaprojektowanie świecącego neonu do jego pokoju pełnego klocków Lego. Inspirowanego nim i nazwą jego konta. Nasi graficy wzięli się do pracy i zaproponowali Łukaszowi kilka pomysłów.

Po wprowadzeniu kilku poprawek Łukasz zaakceptował projekt, a my wzięliśmy się do pracy nad tym świecącym neonowym cudem.

Powstał Ledon, w którym górna część świeci intensywnie na żółto, natomiast dolny napis wykończony czarnym licem świeci z efektem halo, czyli do tyłu. Sami zobaczcie jak świetnie to do siebie pasuje:

Ledon trafił w ręce Łukasza stając się doskonałym tłem jego filmików i zdjęć.

foto. LukasData

Ostatnio na blogu Mieszkanie Marzeń, prowadzonym przez super zdolną żonę Łukasza – Ewelinę, pojawił się wpis opisujący tworzenie niesamowitego pokoju Łukasza, o którym marzy nie jeden duży chłopak i duża dziewczynka. To jego gadżetownia wypełniona klockami Lego, ludzikami, pojazdami i robotami. Wisienkę na torcie stanowi Ledon, który zawisł na zielonej ścianie. Prezentuje się spektakularnie, nawet jak nie świeci. Jest ozdobą i neonowym oświetleniem pokoju w jednym.

fot. Mieszkanie Marzeń

Cały opis metamorfozy pokoju przeczytacie i obejrzycie na blogu Mieszkanie Marzeń:

Żeby zamówić swój własny wymarzony Ledon do pokoju piszcie do nas przez formularz: