30 kwietnia 2021

Czas na wiosenny remont

Wraz z sadzeniem nowych roślin na balkonie czy ogródku, część z nas nachodzi powracająca wciąż myśl – potrzebuję zrobić remont!

Wraz z nastaniem wiosny i pojawieniem się pierwszych pączków na drzewach nachodzi nas niespodziewanie potrzeba zrobienia remontu czy metamorfozy wnętrza. Atakuje wszystkich bez wyjątku i kiedy ptaki szukają patyków na nowe gniazdo, my buszujemy po Castoramie czy innym sklepie z wyposażeniem wnętrz… A raczej buszowaliśmy, bo pandemia nieco pokrzyżowała nam plany.

Czy da się zrobić remont online?

Przez jakiś czas miejscem zaopatrzenia się w nowe sprzęty były jedynie hurtownie oraz Internet. Z tym drugim czasami wygląda to problematycznie, bo jak dopasować coś pod wymiar, jak nie możemy tego dotknąć i poczuć faktury?

Z pomocą przychodzą firmy realizujące projekty pod konkretny wymiar – produkty szyte na miarę. Zyskujemy duże pole na pomarudzenie, zastanawianie się i wybranie czegoś co będzie pasować idealnie.

Let's stay in bed - to nasza propozycja Ledonu zaprojektowanego do sypialni
świecący Ledon Let’s stay in bed

Remont szyty na miarę

Takim właśnie produktem stworzonym na indywidualne zamówienie jest świecący Ledon. Wystarczy, że zmierzycie ile macie miejsca nad kanapą i będziemy mogli razem dopasować oryginalne oświetlenie do Waszego mieszkania.

Co ważne wszystkie czynności związane z wybieraniem idealnego dla Was Ledonu możecie wykonać przez Internet. Przede wszystkim warto zastanowić się jaki napis chcemy mieć w swoim domu i w którym pomieszczeniu zawiśnie. Bez wątpienia warto poszukać inspiracji np. na stronie Twórczywa w zakładce realizacje.

Pomożemy zaprojektować Wam napis bądź obrazek, który idealnie pasować będzie do klimatu wnętrza.

Na koniec porządnie zapakowany gotowy świecący napis dostarczony będzie przez kuriera pod Wasze drzwi.

Świecący Ledon do salonu po remoncie
Ledon Kaktus

Oświetlenie – ważny element remontowych metamorfoz

Dlaczego remont to taki idealny moment na zaplanowanie oświetlenia?

Ponieważ całe okablowanie może być ukryte w ścianie. Jest to rozwiązanie estetyczne i eleganckie. Tak jak w kuchni Magdy blogerki, która zdecydowała się na Ledon w wersji kinkietowej, który prezentuje się naprawdę pięknie:

Ledon do kuchni po remoncie
Ledon do kuchni
Po remoncie - ledon do kuchni zawieszony na czarnej ścianie

Oświetlenie sypialni

Sypialnia i Ledon to połączenie idealne. Każdy wyposażamy w ściemniacz, dzięki czemu sterowanie natężeniem światła nie stanowi problemu.

Jak widać na załączonym zdjęciu – świecący napis idealnie nadaje się do sypialni urządzonej w dość ciemnych kolorach. Tu też użyto opcji kinkietowej, a kabel ukryty jest w ścianie.

Świecący napis do sypialni Let's Stay in bed. Sypialnia po remoncie prezentuje się świetnie!
Ledon ze sklepu Twórczywa: Let’s stay in bed

Bierzcie się do pracy!

Jeżeli jesteście na etapie planowania remontu zastanówcie się, w którym pomieszczeniu chcecie zdecydować się na Ledon. Nie ograniczajcie się – może zawisnąć nawet w łazience.

Napiszcie do nas i zaprojektujcie z nami wymarzony wzór. Na gotowy świecący napis czeka się 12 dni roboczych. Do dzieła!