24 sierpnia 2020

SESJA WESELNA Z LEDONEM „GOOD VIBES ONLY”

Odrobina rock’n’rolla

Chwalimy się dziś efektami ślubnej sesji zrealizowanej z Architektami Przyjęć, dla których zaświeciliśmy ledon „Good Vibes Only”. Napis rozjaśnił pięknie udekorowaną… weselną stodołę! Pomysł nienowy, ale zrealizowany ze smakiem i wielce oryginalnie, zostawiając w tyle trochę opatrzone już trendy ślubne z pudrowym różem w roli głównej. Było więc nieco rustykalnie, nieco elegancko i nieco rock’n’rollowo.

fot. Katarzyna Pawlica Studio Sorelle

Wszystko po swojemu

Ani trochę nieprzesłodzona, lekko „mroczna” ślubna fotorelacja udowadnia, że przyjęcie weselne można dopasować do zainteresowań i upodobań Młodej Pary. A ciekawe i nieoczywiste elementy mogą tworzyć spójną, niepowtarzalną całość. Idąc tym tropem, Młodzi wybrali dla siebie hasło raczej nieweselne, ale za to pełne energii i pozytywnej, tylko pozytywnej wibracji! Nasz ledowy neon Good Vibes Only, który możecie znaleźć w sklepie, zrobił robotę podkreślając wizję nowożeńców i zadziorny klimat weselnej stodoły w Lipowym Siedlisku. 

Odwagi!

Nie bójcie się więc eksperymentować, łamcie konwencje i róbcie wszystko jak Wam się podoba. Świecący Ledon Wam w tym pomoże, bo możecie dzięki niemu wyrazić Wasze hasło przewodnie, motto Waszego wspólnego życia. Często Ledon zostaje z Młodą Parą na lata w małżeńskiej sypialni czy salonie.
Jeśli więc planujesz ślub, lub prezent ślubny, zajrzyj na naszą stronę. Może się okazać, że wśród propozycji sklepowych nie mamy tego, czego szukasz. Wtedy śmiało ślij do nas maila (na info@tworczywo.pl) lub pisz za pośrednictwem formularza na stronie. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt wraz z bezpłatną wyceną. I nie zajmie nam to dłużej niż 48h! A sama produkcja Ledonu to maksymalnie 10 dni roboczych. W nagłych przypadkach ten czas możemy skrócić do 2-3 dni.

fot. Katarzyna Pawlica Studio Sorelle