16 marca 2020

NAJNOWSZE TRENDY ŚLUBNE

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią jedno – trend ślubny na 2020 i 2021 rok to niepowtarzalne oświetlenie sali weselnej w formie świetlnych napisów.

fot. Katarzyna Niewiadomska

Dzięki Ledonom każde wesele zyska niepowtarzalny sznyt i nutkę indywidualności. Będą one nie tylko niebanalną dekoracją, ale również oświetlą ważną część weselnej przestrzeni.

fot. Weddingconcept.pl

CZAR I FUNKCJONALNOŚĆ

Od jakiegoś czasu ledowe świetlne napisy zyskują na popularności. To jedna z tych dekoracji, które wywołują efekt WOW. Nie znikną za parą młodą jak kolejna kwiatowa kompozycja, pomogą znaleźć drogę do baru, mogą też oświetlić parkiet. Będą również idealnym tłem do zdjęć, które stanowią ważną pamiątkę.  Po weselu zaś w odróżnieniu od całej reszty dekoracji – będzie je można zabrać do domu!

NAPIS SZYTY NA MIARĘ

Kolejną zaletą weselnych neonów jest możliwość ich spersonalizowania. Nie bójcie się eksperymentować z treścią napisu – możecie postawić na miłosne hasło, swoje imiona bądź tylko dla Was zrozumiałą frazę.

https://www.instagram.com/blissy_wypozyczalnia_dekoracji/

ŁATWY MONTAŻ

Czy boicie się, że będzie to dekoracja trudna w montażu? Nic bardziej mylnego, Ledony w odróżnieniu od klasycznych, szklanych neonów są wyjątkowo lekkie. Dodajemy do nich przeźroczyste zawieszki z poliwęglanu, dzięki których z łatwością zamontujecie je w odpowiednim miejscu. Można do tego użyć np. przeźroczystych żyłek, które zawiesicie na haczykach wkręconych do sufitu.

https://www.instagram.com/gdzie_kwiaty_kwitna/

JAK ZAMÓWIĆ?

Piszcie do nas, aby zamówić swój własny świetlny napis ponieważ te dekoracje będą królowały w najbliższych sezonach. Z pomocą przyjdzie Wam nasz formularz zamówienia https://tworczywo.pl/zamow-wycene/ gdzie dokładnie opisujemy czego potrzebujemy żeby stworzyć Wam projekt marzeń.