12 lutego 2021

ŚWIECĄCE LEDONY ŚLUBNE

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią jedno – trend ślubny na 2021 i 2022 rok to niepowtarzalne oświetlenie sali weselnej w formie świetlnych, neonowych napisów.

Dzięki Ledonom każde wesele zyska niepowtarzalny sznyt i nutkę indywidualności. Będą one nie tylko niebanalną, świecącą dekoracją, ale również oświetlą ważną część weselnej przestrzeni.

fot. Weddingconcept.pl

CZAR I FUNKCJONALNOŚĆ LEDONU NA WESELE

Od jakiegoś czasu ledowe świetlne napisy zyskują na popularności. To jedna z tych dekoracji, które wywołują efekt WOW. Nie znikną za parą młodą jak kolejna kwiatowa kompozycja, pomogą znaleźć drogę do baru, mogą też oświetlić parkiet. Będą również idealnym tłem do zdjęć, które stanowią ważną pamiątkę. Niektóre pary neonowymi napisami dekorują stół weselny.

Po weselu zaś w odróżnieniu od całej reszty dekoracji – świecący neonowy napis można zabrać do domu! Tak jak widzicie na załączonej ilustracji:

ŚWIECĄCY NAPIS SZYTY NA MIARĘ

Kolejną zaletą weselnych neonów jest możliwość ich spersonalizowania. Dzięki czemu zyskacie najbardziej oryginalny i niepowtarzalny dodatek. Nie bójcie się eksperymentować z treścią napisu – możecie postawić na miłosne hasło, swoje imiona bądź tylko dla Was zrozumiałą frazę.

https://www.instagram.com/blissy_wypozyczalnia_dekoracji/

fot. Zapłotnia

ŁATWY MONTAŻ NEONU

Czy boicie się, że będzie to dekoracja trudna w montażu? Nic bardziej mylnego, Ledony w odróżnieniu od klasycznych, szklanych neonów są wyjątkowo lekkie.

Dodajemy do nich przeźroczyste zawieszki z poliwęglanu, dzięki których z łatwością zamontujecie je w odpowiednim miejscu. Można do tego użyć np. przeźroczystych żyłek, które zawiesicie na haczykach wkręconych do sufitu.

https://www.instagram.com/gdzie_kwiaty_kwitna/

JAK ZAMÓWIĆ LEDON NA WESELE?

Piszcie do nas, aby zamówić swój własny świetlny napis na wesele ponieważ te dekoracje będą królowały w najbliższych sezonach. Z pomocą przyjdzie Wam nasz formularz zamówienia https://tworczywo.pl/zamow-wycene/ gdzie dokładnie opisujemy czego potrzebujemy żeby stworzyć Wam jedyny i niepowtarzalny projekt marzeń.

WIĘCEJ O LEDONACH

Jeżeli zastanawiacie się nad tym czym różni się Ledon od neonu, jakie daje możliwości, jakie czcionki i koloru można wybrać obejrzyjcie koniecznie nasz film, w którym odpowiadamy na wszystkie ważne pytania: