5 października 2021

Wizyta Iwony Durki i ekipy „Pomysłowe projekty”, czyli Ledon w pokoju dziecięcym

Niedawno gościliśmy w Twórczywie wspaniałą ekipę programu „Pomysłowe projekty”. Dlaczego nas odwiedzili i jakim Ledonem byli zainteresowani?

Bardzo lubimy gościć w naszej pracowni ekipy telewizyjne i rozmawiać z ich prowadzącymi. Bardzo ucieszyło nas spotkanie z architektką Iwoną Durką, która prowadzi program „Pomysłowe projekty” na HGTV. Jaki Ledon do pokoju dziecięcego wybrała?

Iwona Durka wybiera Ledon w pokoju dziecięcym
Wizyta Iwony Durki i ekipy HGTV

Ledon i urządzanie wnętrz

Iwonę Durkę z Twórczywem łączy naprawdę bardzo wiele. Nie tylko zamiłowanie do pięknych wnętrz, ale również to, że postawiła wszystko na jedną kartę – rzuciła swoją dotychczasową karierę, by zostać architektem! Właściciele Twórczywa, czyli Michał i Mikołaj też postawili wszystko na… Ledon! Teraz Iwona z pasją odmienia mieszkania i domy, nadając im niepowtarzalnego charakteru, a Twórczywo tworzy designerskie napisy, które stanowią wisienkę na torcie tych aranżacji.

W programie HGTV „Pomysłowe projekty” Iwona przygotowuje bohaterom dwie propozycje projektów do wyboru. W projekcie w stylu hawajskim, który został wybrany – uwzględniony był świecący symbol shaka, czyli gest powitalny wywodzący się z kultury hawajskiej.

Ledon w pokoju dziecięcym
Ledon jeszcze w naszej pracowni

Dodatki, czyli Ledon w pokoju dziecięcym

Iwona odwiedziła naszą pracownię żeby zamówić Ledon w tym kształcie, a przy okazji porozmawiać z Michałem, właścicielem Twórczywa o technologii i możliwościach jakie dają świecące napisy. Szczególnie interesował ją temat związany z odcinkiem, czyli Ledony w pokojach dziecięcych, co jest również jednym z naszych ulubionych zagadnień 🙂

Niewątpliwie świecące Ledony sprawdzą się idealnie w pokoju dziecięcym. Nie dość, że są bezpieczne (nie mają w środku gazu, ani nie są szklane jak klasyczne neony) to jeszcze mogą przybrać dowolny kształt.

Ledon w pokoju dziecięcym może przybrać świecącą formę imienia dziecka, jego ulubionego bohatera, słowa czy jego własnego rysunku.

Ważnym aspektem jest także fakt, że każdy Ledon wyposażamy w ściemniacz, dzięki czemu może pełnić funkcję lampki nocnej.

Iwona Durka i ekipa HGTV w Twórczywie
Wizyta Iwony Durki w Twórczywie

Przy okazji polecamy nasz wpis poświęcony świecącym napisom w pokoju dziecięcym, gdzie znajdziecie garść inspiracji, które ułatwią Wam wybranie idealnego pomysłu na Ledon dla dziecka:

Efekt końcowy pokoju chłopców

Bohaterami odcinka „Pomysłowych projektów” byli tym razem nastoletni bracia bliźniacy. Spomiędzy dwóch propozycji bardziej do gustu przypadł im pokój plażowy, którego centralnym elementem był świecący Ledon.

świecący Ledon w pokoju dziecięcym

Neonowa, świecąca łapka w pokoju chłopaków oczywiście również wyposażona jest w ściemniacz, którym można sterować za pomocą pilota.

Ledon w pokoju dziecięcym
Gotowa metamorfoza pokoju w stylu hawajskim

Pokój dziecięcy – czas na finał!

Na koniec warto pokazać cudowną radość chłopaków z ich nowego, pięknego pokoju:

A my mamy nadzieję na kolejne odwiedziny Iwony Durki i jej ekipy – była to bowiem prawdziwa przyjemność! Pula naszych pomysłów na nowe Ledony w pokojach dziecięcych (i nie tylko!) jest niewyczerpana 🙂

Iwona Durka i ekipa HGTV w Twórczywie
Ekipa Twórczywa zaprasza ponownie!

Chcecie swój własny Ledon? Świecącą piękność do pokoju dziecięcego?

Nic prostszego wypełnijcie formularz żeby otrzymać bezpłatny projekt wraz z wyceną!