24 marca 2021

Ledon do stylowego biura Pukkalifestyle w klimacie boho

Kiedy odezwała się do nas Pukkalifstyle po Ledon do jej biura dostaliśmy taki oto brief – powinien pasować do wnętrza w klimacie boho, z pastelami; nowoczesnego, ale zwiewnego i kobiecego, w rytm myśli „girl power”. Jak poradziliśmy sobie z tym zadaniem?

Biuro w stylu boho

Na wstępie warto zaznaczyć, że Maja Kołodziejczyk, blogerka znana jako Pukkalifestyle odezwała się do nas w momencie kiedy urządzała swoje biuro. Mieści się ono w klimatycznym starym Spichlerzu, w którym ściany i sufity zdobią brązowe, grube bele.

Ze względu na fakt, że biuro nie jest dużych rozmiarów przestrzeń podzielona jest na dwie strefy, biurową i bardziej chilloutową. To zawsze dobry pomysł, zwłaszcza w przypadku małych przestrzeni, tak jak biuro Mai, które ma jedynie 24 metry. Centralną część biura stanowi stół, natomiast w miejscu do odpoczynku stoi wygodna i stylowa kanapa. To właśnie nad nią zawisnął nasz Ledon.

fot. Estera Figura Fotografie http://www.esterafigura.pl/

Świecący kobiecy Ledon do biura

Świecący ledonowy napis, który mieliśmy zaprojektować do biura Mai miał być kobiecy i miał pasować do oryginalnego klimatu miejscu. Odezwała się do nas jeszcze na etapie remontu kiedy kompletowała wszystkie potrzebne elementy wystroju wnętrza.

Zaproponowaliśmy jej Ledon „Girl power”, do którego Maja dobrała różowy kolor lica. Dzięki temu idealnie współgra z dodatkami w tym kolorze, a przede wszystkim z jasnoróżową sofą.

fot. Estera Figura Fotografie http://www.esterafigura.pl/

W tym miejscu warto napisać, że wszystkie szczegóły takie jak kolor Ledonu, kabla ustalamy z Wami na etapie realizacji zamówienia, tak aby oświetlenie najlepiej wpasowało się w Wasze wnętrze.

Kolor Ledonu możecie wybierać z naszej palety barw:

Neonowy świecący napis girl power

fot. Estera Figura Fotografie http://www.esterafigura.pl/

Więcej zdjęć z biura Mai znajdziecie na jej blogu:

Marzycie o swoim własnym, wyjątkowym napisie? Ledonie do Waszego biura? Napiszcie nam o nim kilka słów przez nasz formularz: