10 grudnia 2020

Chciejnik Wzorowej Matki

Bardzo lubimy robić Ledony dla dzieci, dlatego wśród cyklu Chciejników, musiał znaleźć się również ten dotyczący upominków dla najmłodszych!

Mama mamom

Kto najlepiej opowie o takich prezentach? Oczywiście Mama albo Tata. Oni wiedzą, co dzieciaki lubią najbardziej! Tatów z małymi dziećmi akurat nie mieliśmy zbyt wielu do wyboru, więc padło na Anię, naszą marketingową ninję Twórczywa, mamę 3-letniego Staszka. Zajmuje się u nas mediami społecznościowymi, odpisuje na Wasze wiadomości, koordynuje HR-owe akcje szukania nowych twórczywian i codziennie uwiecznia zakładowe życie.

Opowiedź coś!

Wśród setek marek dziecięcych gadżetów Ania poleca Wam Hahamatywyszukiwanki, której koncepcję wymyśliła Nina podczas urlopu macierzyńskiego. To niesamowity i zupełnie oryginalny produkt – tekstylia, które służą do opowiadania historii. Piękne maty, kołdry, otulacze, a nawet koszulki, które Wasze dzieci mogą własnoręcznie pokolorować.

Taką historię z ilustracją, którą ma się pod ręką dużo łatwiej snuć. A snucie historii dobrze wpływa na mózg, rozwój społeczny i emocjonalny. Nina wymyśla koncepty, a tekstylne dzieła szyje jej zaufana krawcowa. Na zdjęciach widzicie, że efekty są zupełnie niesamowite!

Dziecięce Ledony

Ledon, który Ania wybrała dla swojego synka, to jedno z jego pierwszych słów: „Lampa”, w połączeniu z fajną czcionką i ściemniaczem, stanowi idealną lampkę nocną do pokoju dziecięcego.

Ledony w pokojach dziecięcych czują się świetnie, bo są bezpieczne i zasilane na 12V, także nawet jakby Wasz maluch bawił się kablem – nic mu się nie stanie.

Jednym z naszych ulubionych pomysłów na Ledon do pokoju dziecięcego jest przenoszenie dziecięcej twórczości na świecące neonowe napisy lub obrazy. Może to być np. rysunek dziecka, jak w naszej ulubionej realizacji z rakietą i wilkiem.

Ledony przedstawiające imiona dziecięce zawsze były popularne i chętnie przez Was zamawiane. Ostatnio jeden z naszych małych klientów wymyślił bardzo dobrą innowację tego pomysłu. Powstały Ledony – imiona, własnoręcznie napisane przez małych projektantów:

Noski Noski Eskimoski!

Jest mnóstwo cudownych zabawek i produktów dla dzieci. Bluzy ze zwierzęcymi uszami, książki dla dzieci, ręcznie robione pluszaki. Wszystkie najpiękniejsze zabawki znajdziecie w sklepie Noski Noski. Zarówno smocze ogony na przebranie, jak i piękne zabawki kreatywne, czy pluszową krewetkę.

Niedługo Noski Noski skończą 5 lat. Wspierają świadome, naturalne i beztroskie rodzicielstwo. Znajdziecie u nich wyjątkowe przedmioty, które powstały w poszanowaniu ludzkiej pracy i Planety Ziemi. A w stacjonarnym sklepie na witrynie znajdziecie również nasz Ledon:

Cały film z inspiracjami znajdziecie na naszym kanale na YouTube:

Więcej informacji o świątecznych Ledonach: