2 października 2020

#AKCJAILUMINACJA CZYLI ŚWIETNE POMYSŁY NA URZĄDZENIE POKOJU DZIECKA

Owocna współpraca

Jakiś czas temu odezwała się do nas dziennikarka Ula Chincz, znana jako Ula Pedantula. Zaprojektowała z nami niebieski Ledon do pokoju swojego nastoletniego syna. Wszystko poszło sprawnie, styl i wymiary zostały wybrane i po 10 dniach Ledon mógł zawisnąć u niej w domu. A dokładnie w pokoju jej syna, który nie spodziewał się, że jego Mama planuje mu taką niespodziankę!

Dlaczego dzieci tak szybko rosną?

Każdego rodzica czeka taki moment, że kiedy ich maluch zaczyna być nastolatkiem, jego miły pokoik dziecięcy zaczyna go coraz bardziej uwierać. Jednorożce, słodkie misie, czy nawet pieski z Psiego Patrolu kategorycznie nie mają już do niego wstępu. To moment, w którym pokój potrzebuje zdecydowanej metamorfozy!

https://www.instagram.com/ulapedantula

Spójna wizja i voilà!

Ula miała super pomysł na pokój swojego syna, chociaż nie było to łatwe zadanie, jak zawsze kiedy musimy pomyśleć o aranżowaniu przestrzeni z licznymi skosami. Przez to, że tracimy przez to sporo miejsca warto wymyślić dobre sposoby na jego optyczne powiększenie. Ula zastosowała lustra i podświetlenia. Nad ważną kolekcją NERFÓW wisi Ledon z pseudonimem dumnego właściciela pokoju.

https://www.instagram.com/ulapedantula

Cały opis tej świetnej metamorfozy znajdziecie tu: