17 września 2020

#AKCJAILUMINACJA, czyli jesienne urządzanie na ekranie

Zapal sobie “kropkę nad i” z Ledonem od Twórczywa!

Odważna aranżacja sypialni

Sezon urządzania wnętrz rozpoczęliśmy z przytupem. Na początku września Ledon Twórczywa zamieszkał w sypialni wyremontowanej, w ciągu 48h, przez Tomasza Pągowskiego. W programie na DOMO+ mogliśmy zaobserwować niesamowitą, nieco mroczną metamorfozę, której nasz Ledon stanowił kropkę nad i! Światło w tym pomieszczeniu zapewniają małe lampki przy łóżku oraz nasz sklepowy Ledon „Let’s stay in bed”. Dzięki możliwości jakie daje ściemniacz możliwe jest sterowanie natężeniem światła. Wszystko składa się na niesamowity efekt podkręcony górską tapetą. Nie chce się wychodzić z łóżka!

Ping- Pąg pytań i odpowiedzi, czyli rozmowa z Tomaszem Pągowskim

Z tej okazji Tomasz Pągowski udzielił dla Twórczywa wywiadu do Magazynu Osobowości. A skoro o nim mowa to pamiętajcie, że można w nim poczytać rozmowy Michała z mniej lub bardziej znanymi ludźmi, których łączy to, że energii i pomysłów mają więcej niż przeciętne istoty.

Podczas wywiadu, zapytaliśmy Tomasza skąd u niego zainteresowanie urządzaniem domów innych ludzi oraz ich chęć do powierzania mu swoich wnętrz:

„Lubię patrzeć ludziom w oczy, by widzieli i czuli, że to wszystko jest szczere… Może dlatego nie boją się wpuścić mnie do domu i powierzyć mi swój azyl na 48h😊”

Nie wszyscy architekci wnętrz odnaleźliby się przed kamerą, ale Tomasz Pągowski ma ten tajemniczy pierwiastek, który pozwala mu czuć się w telewizji jak ryba w wodzie. Jak sam podkreśla:

“Dla mnie jest to przede wszystkim najlepszy sposób wykorzystania własnego potencjału dla dobra ogółu. Egocentryzm i altruizm są jak yin i yang, wynikają z siebie i wzajemnie się uzupełniają. “

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zagaili troszkę o to, z czym pracujemy na co dzień, czyli o świetle. Tomasz opowiedział o tym na swój sposób, nieco filozoficznie, a jednocześnie praktycznie: 

“Światło jest alfą i omegą, początkiem i końcem wszystkiego. Dotyczy to również aranżacji. Światło jest (…) eterycznym spinaczem wszystkich elementów wnętrza. Wszystkie kolory, kształty i faktury czytamy dzięki niemu…”

Świetlana przyszłość

Praca z osobami, które mają podobną energię jest zawsze przyjemnością. Tym bardziej cieszymy się, że wieść o Ledonach dzięki programowi Remont w 48 h idzie w świat, a nasza współpraca wygenerowała dużo energii i nadzieję na więcej!

Do tego dla Tomasza plus 100 punktów do fajności za komplement, dlaczego lubi z nami pracować i zdecydował się wykorzystać we wnętrzu Ledon:

“Bo świetna z Was ekipa! 🙂  Bo tak jak ja, chcecie dawać ludziom światło i radość!”

Cały wywiad przeczytacie tu:

Po swój własny Ledon zgłaszajcie się tu: