2 września 2020

#AKCJA ILUMINACJA – ZAPAL SOBIE KROPKĘ NAD I! METAMORFOZA SALONU

Tak się składa, że czas powakacyjny często skłania nas do planowania remontów, drobnego odświeżenia mieszkania lub wielkiego urządzania na nowo. Wymyślamy plany, przeglądamy instagramowe i pinterestowe inspiracje, by później przez chwilę żałować, że jednak wzięliśmy to na swoje barki. Efekt końcowy rekompensuje jednak wszelki stres (niektórzy twierdzą, że jego poziom jest równie wysoki co w przypadku rozwodu).

W czym możemy pomóc?

Nie zajmujemy się projektowaniem wnętrz, wiemy jednak, jak ważnym element jest wybór i umiejscowienie oświetlenia. Na tym się znamy i chętnie Wam podpowiemy, jak sprawić aby nowy salon zachwycił Was i Waszych gości przytulnością. Co więcej, możemy sprawić, że stary salon również zyska nowy sznyt! Zmiana oświetlenia to sprytny pomysł na nieinwazyjną zmianę, bez wielkich rewolucji. To co, zaczynamy?! Twórczywo poleca!

Znajdź miejsce i działaj!

W salonie świecącą dekorację możecie zawiesić np. w przestrzeni nad kanapą. Nasze projekty wykonujemy na zamówienie, dlatego jesteśmy w stanie idealnie dopasować się do Waszej przestrzeni. Wystarczy, że podacie nam wymiary miejsca, którym dysponujecie, a my uszyjemy coś na miarę.  Dzięki temu unikniecie sytuacji, w której oświetlenie będzie przytłaczało salon, bądź zaburzało jego proporcje. Dodatkowo macie załatwione dwie sprawy – światła i dekoracji w jednym.

Nie musi być klasycznie

Oczywiście przestrzeni, w których może zawisnąć Ledon jest nieskończenie wiele. Pamiętamy realizację, w której neon ledowy idealnie wpasował się w kompozycję z ramek ze zdjęciami. W ten sposób znany pomysł, wykorzystany w wielu domach, zyskał oryginalny świecący dodatek. 

foto. Rent like home https://www.instagram.com/rentlikehome

Wydziel strefę

W przypadku wnętrz, które w swoim założeniu mają pełnić różne funkcje warto wydzielić osobne strefy. Takie rozwiązanie sprawdza się zarówno w dużych, jak i małych mieszkaniach. Poprawia komfort życia domowników i sprawia, że każdy może mieć „własny kąt”. Także jeżeli np. nie posiadasz osobnego gabinetu, czy miejsca pracy, możesz zaznaczyć jego odrębność właśnie za pomocą świecącego napisu na ścianie. Możemy podejść do tego dosłownie i powiesić Ledon “Home Office”, możemy również zaszaleć i wymyślić coś całkowicie twojego i oryginalnego. Pamiętaj, że to nie tylko zmiana oświetlenia, ale wyjątkowy punkt, który odmieni charakter Twojego salonu.

Jeżeli czujesz, że Ledon to rozwiązanie idealne do Twojego wnętrza napisz do nas na info@tworczywo.pl, lub przez nasz formularz, a my doradzimy co u Ciebie sprawdzi się najlepiej. Wystarczy, że podasz nam jaki napis Cię interesuje, ile przestrzeni chcesz na niego przeznaczyć i jakie nasze prace szczególnie Ci się podobają. Nasi graficy staną na głowie, żebyś zakochał(a) się w swoim projekcie! (i to dosłownie bo od kilku tygodni trenujemy jogę przed pracą)!

foto. Mebloscenka https://mebloscenka.pl